Bronz

Registration

Registration Vizionary System Registration
Mining Slots at  Wholesale Rate
€47
Bronz

Bronze

Bronze Basic Crypto Education Program
3 Mining Slots

€97
Popüler Seçenek

Silver

Silver Basic Crypto Education Program
16 Mining Slots 

€297
Altın

Gold

Gold Basic Crypto Education Program
56 Mining Slots 

€897
Super Değer

Platinum

Platinum Basic Crypto Education Program
150 Mining Slots 

€1997
En iyi Dğer

Vizionary

Vizionary Basic Crypto Education Program
500 Mining Slots 

€5997

OneGram Crowngate
New registration product
Download product presentation
Aşağıdaki formu duldurduktan sonra hesabınız kayıt ediliyor ve sonra satınalma işleminize aktarılacaksınız

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
Bu formu tamamlayarak, İşin şartlar ve koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi ve Vizionary sistemini kayıt olmadan önce tam bilgi sahip olduğunuzu kabul ediyorsunuz.

Eğer bu sayfaya başka bir network üzerinden veya bir pazarlama sistemi vasıtası ile ulaştıysanız, lütfen sadece VIZIONARY web sitesindeki bilgilere güvenmeniz gerektiğinin unutmayınız ve lütfen şartlar ve koşulları ve bu web sayfasının en altındaki linkleri tamamen okuyunuz.

VIZIONARY Ortağı olarak bu Müracaat Formunu imzalamakla VIZIONARY’ nin müracaat formunda bulunan kişisel verilerinizi ve de elektronik form veya bir başka şekildeki Vizionary hesabınız ile ilgili olarak bütün verileri de depolayıp işleyeceğini kabul edip teyit ediyorsunuz. VIZIONARY’nin, VIZONARY Kazanç Programına ilgi ve kuralları çerçevesinde VIZIONARY’nin dahilde ve hariçteki satış kuruluşlarının üyelerine ve de Uluslararası VIZIONARY Group üye şirketlerine de verilebileceğine de kabul ediyorsunuz. VIZIONARY, bu bilgilerin dâhilde veya hariçte tutulup tutulmasına bakılmaksızın VIZIONARY satış sisteminin Uluslararası uygulaması ile ilgili olarak bunun işbirliği elleçlemesi için ihtiyaç olduğu sürece, bu bilgilerin hakkını kendisinde saklı tutar.

Ortak, her hangi bir Vizionary Bilgi ve Haber mektuplarını e-mail ile almayı kabul eder.

Cookie’leri web sitemizde sizlere en iyi deneyimi vermek için kullanıyoruz. Eğer ayarlarınızı değiştirmeden devam etmek istiyorsanız, Vizionary web sitesindeki bütün cookieleri almaktan dolayı mutlu olacağınızı varsayıyoruz.